Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 65 zł
108081
Opis: |
Niemcy - Saksonia, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż patriarchalny, w polach kulki, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.96 g |
CNP typ V, Str. 24 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 118
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
4) 48 zł
5) 36 zł
min |