Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 60 zł
108075
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.44 g |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 169
1) 60 zł
2) 55 zł
3) 36 zł
4) 30 zł
5) 24 zł
min |