Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 70 zł
108063
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.24 g |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 137
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 32 zł
min |