Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 100 zł
108072
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.09 g |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 134
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 75 zł
min |