Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 70 zł
108060
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.36 g |
Dbg. 1167 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 190
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 48 zł
4) 42 zł
5) 30 zł
min |