Niemcy, zestaw: 2 x denar typu OAP, X-XI w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 28-08-2014 20:39:00
108054
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, zestaw: 2 x denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.13 g / 1.18 g - razem 2 sztuki, pęknięty i przedziurawiony

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 158

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  42 zł