Niemcy, zestaw: 2 x denar typu OAP, X-XI w.
Zakończenie: 28-08-2014 20:39:00
108054
Opis: | Niemcy - Frankonia - Moguncja- arcybiskupstwo - Otto III 983-1002, zestaw: 2 x denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.13 g / 1.18 g - razem 2 sztuki, pęknięty i przedziurawiony |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 158