Niemcy, denar typu OAP, X-XI w.
Cena wylicytowana: 46 zł
108051
Opis: |
Niemcy - Frankonia - Moguncja / Spira / Wormacja - Otto III 983-1002, denar typu OAP, X-XI w., Aw: Kapliczka z krzyżykiem, Rw: Krzyż z kulkami |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.04 g |
Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 174
1) 46 zł
2) 44 zł
3) 30 zł
min |