Niemcy, zestaw dwóch denarów arcybiskupstwa kolońskiego, X-XI w.
Cena wylicytowana: 95 zł
108069
Opis: |
Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- biskupstwo, zestaw dwóch denarów arcybiskupstwa kolońskiego, X-XI w., Aw: Krzyż prosty, Rw: Napis S-COLONIA-A |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 1.48 g / 1.01 g, razem 2 sztuki |
Dbg 331 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 170
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 70 zł
4) 55 zł
5) 36 zł
min |