Rosja, rubel, 1913/B.C.

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety polskie i rosyjskie, medale
Rosja, rubel, 1913/B.C.

Rosja, rubel, 1913/B.C.

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 21-08-2014 21:48:30
84414
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913/B.C., Petersburg, 300 - lecie panowania dynastii Romanowych
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 251

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  350 zł
4)  270 zł