Rosja, rubel, 1906/ЭБ

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety polskie i rosyjskie, medale
Rosja, rubel, 1906/ЭБ

Rosja, rubel, 1906/ЭБ

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 21-08-2014 21:48:00
84413
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1906/ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: lekko uszkodzony na rewersie, ale rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 60 (R), Kazakov 310

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 622

1)  720 zł
2)  700 zł