Polska, 100 złotych, 15.05.1946

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety polskie i rosyjskie, medale

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 21-08-2014 21:15:30
108373
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 15.05.1946, Seria P, numeracja 9563693
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po bardzo fachowej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, ale bardzo ładna prezencja
Literatura: Lucow 1204 (R4), Miłczak'12 129a

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 660

1)  320 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  130 zł
5)  120 zł