Niemcy, 2 x denar typu OAP, X-XI w.

Banknoty z kolekcji Janusza Lucow oraz inne polskie, a także monety średniowieczne, polskie i rosyjskie

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 07-08-2014 21:16:00
108077
Opis: Niemcy - Saksonia, 2 x denar typu OAP, X-XI w., Goslar, Aw: Kapliczka z belkami wewnątrz, Rw: Krzyż z napisem O-D-D-O w kątach
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.20 g / 1.34 g - razem 2 sztuki
Literatura: Dbg. 1167

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 169

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  36 zł