Polska, 5 groszy, 1830/F-H

Monety polskie i z Polską związane, Rosja Carska
Rozpoczęcie: 09-06-2014 18:00
Zakończenie: 19-06-2014 21:36:00
Polska, 5 groszy, 1830/F-H

Polska, 5 groszy, 1830/F-H

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 19-06-2014 21:36:00
107464
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 groszy, 1830/F-H, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 132, Bitkin 1020

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1174