Polska, grosz, 15Z9

Monety polskie i z Polską związane, Rosja Carska
Polska, grosz, 15Z9

Polska, grosz, 15Z9

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 19-06-2014 20:43:30
107531
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548, grosz, 15Z9, Toruń, końcówka napisu PRV/PRVSS, miecz z prawej strony Orła
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, patyna

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 178

1)  50 zł
2)  48 zł