Polska, szeląg, 1776

Monety polskie i z Polską związane, Rosja Carska
Polska, szeląg, 1776

Polska, szeląg, 1776

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 19-06-2014 21:34:30
102701
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, szeląg, 1776, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 548

1)  42 zł
2)  40 zł