Polska, trojak, 1599

Banknoty z kolekcji J. Lucow, inne polskie banknoty i monety
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 24-04-2014 21:31:30
106783
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ładny blask menniczy
Literatura: Iger W.99.1.a

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 134

1)  110 zł
2)  105 zł