Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Banknoty z kolekcji J. Lucow, inne polskie banknoty i monety
Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Polska, 20 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 24-04-2014 21:08:30
106715
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 20 złotych, 1.07.1948, seria B, numeracja 4017694
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, ale bardzo ładny i rzadki
Literatura: Lucow 1267 (R5), Miłczak 137a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 137

1)  250 zł
2)  240 zł