Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Banknoty polskie oraz monety kolekcjonerskie
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 10-04-2014 20:53:30
82678
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IŁ, numeracja 9332738
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po bardzo subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 719 (R3) - nie notuje tej serii, Miłczak 78b

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 280

1)  240 zł
2)  230 zł