Polska, Zdzisław Tarnowski, 1926

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:56:30
105173
Opis: Polska - II RP 1918-1939, Zdzisław Tarnowski, 1926, autorstwa Konstantego Laszczki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 80 mm, punca na obrzeżu, ślady korozji, bity w Wiedniu, bardzo rzadki
Literatura: Strzałk. 567 (RR)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 623

1)  260 zł
2)  250 zł