Polska, trojak, 1599

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 21:17:00
105430
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1599, Wschowa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger W.99.1.a (-)

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 255

1)  85 zł
2)  80 zł