Polska, trojak, 1586
Zakończenie: 13-02-2014 21:11:30
Polska, trojak, 1586
105419
Opis: | Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Iger 86.2.d (R) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 191