Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 13-02-2014 20:45:00
Zakon Krzyżacki, szeląg
105399
Opis: | Zakon Krzyżacki - Michał Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, MAGST MICHAEL PRV / MONETA DNORVM PRV |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 242