Niemcy, denar krzyżowy, X w.
Zakończenie: 13-02-2014 20:41:00
Niemcy, denar krzyżowy, X w.
105499
Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, X w., Aw: Krzyż prosty i kółka, Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.08 g |
Literatura: | Gum.CNP typ VI, Str. 23 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 205