Polska, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego,

Monety, medale i odznaczenia - Polska i Świat

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 13-02-2014 22:08:30
105546
Opis: Polska - do 1945, odznaka korporacyjna Związku Floriańskiego,, nakrętka sygnowana K. DREWNICKI / GRAWER / WARSZAWA
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 46 x 46 mm

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 327

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  65 zł