Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW | III+ |
60 zł szac. 100 zł 1116 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany | III |
60 zł szac. 100 zł 448 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 300. letnia Rocznica Unii Lubelskiej pomiędzy Polską i Litwą, 1869
101796
medalion niesygnowany, późniejszy odlew | III |
60 zł szac. 100 zł 728 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, odznaka Włocławskiego Klubu Wioślarskiego za udział w regatach, nienadana,..
80218
odznaka Włocławskiego Klubu Wioślarskiego za udział w reg... | II |
— start 120 zł 560 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka Włocławskiego Klubu Wioślarskiego za udział w regatach,
nienadana,..
80219
odznaka Włocławskiego Klubu Wioślarskiego za udział w reg... | II+ |
— start 60 zł 717 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka Włocławskiego Klubu Wioślarskiego 1 Krok Wioślarski,
nienadana, na..
80220
odznaka Włocławskiego Klubu Wioślarskiego 1 Krok Wioślars... | I- |
— start 60 zł 731 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, odznaka wioślarska KS ZUK,
nienadana, na stronie odwrotnej data 12 VIII 19..
80222
odznaka wioślarska KS ZUK, nienadana, na stronie odwrotne... | I- |
— start 90 zł 854 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50-lecie Towarzystwa Wioślarskiego Włocławek, 1886-1936
80223
50-lecie Towarzystwa Wioślarskiego Włocławek | II |
— start 60 zł 262 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Odznaka do kotylionu Polskiego Związku Jeździeckiego Warszawa
101762
zapięcie w formie blaszki | II |
— start 60 zł 1576 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medale pływackie, wioślarskie i siatkarskie,
niesygnowane, na stronach odw..
80227
medale pływackie, wioślarskie i siatkarskie, niesygnowane... | II+/I- |
— start 60 zł 594 wyświetleń |
0 | zakończona |