Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Polska, Srebrny Krzyż Zasługi
101781
Bronisław Grabski Łódź, Tłocznia Caritasu Warszawa | I- |
65 zł szac. 100 zł 1949 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka 2 Korpusu
101780
na stronie odwrotnej numer 0188854 | II |
90 zł szac. 80 zł 1719 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka na agrafkę "Sokoła", odznaka PPG 10X1929, odznaka Przysposobienie Wojskowe Kobiet, korpusówka Marynarki Wojennej
101779
| III+/III |
130 zł szac. 100 zł 3333 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, ażurowy medalik z uszkiem Cześć Najświętszemu Sakramentowi, broszka PRO CHRISTO ET PATRIA, znaczek PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWO
101778
| III+ |
130 zł szac. 100 zł 2864 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany | III |
60 zł szac. 100 zł 449 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską
101776
na stronie odwrotnej państwowa "3" próba srebra i nieczyt... | II |
380 zł szac. 200 zł 5541 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW | III+ |
60 zł szac. 100 zł 1117 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, krzyżyki z wyobrażeniem Pana Jezusa na krzyżu
101774
| II |
85 zł szac. 100 zł 1298 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Na Pamiątkę 900 Lecia Założenia Kościoła na Św Krzyżu, ok. 1906
101773
sygnatura J.CH. | II |
75 zł szac. 100 zł 482 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, plakieta Tow. Przyjaciół Żołnierza Naród Swojemu Obrońcy, znaczek I Zjazd Tow. Lwowskiego Chórów 17-18 maja 1924, znacze
101772
| III |
160 zł szac. 150 zł 2505 wyświetleń |
4 | zakończona |