Zakończenie: 06-06-2013 20:30 ÷ 21:34
Polska, 300. letnia Rocznica Unii Lubelskiej pomiędzy Polską i Litwą, 1869
101796
medalion niesygnowany, późniejszy odlew | III |
60 zł szac. 100 zł 728 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ażurowy medalik z uszkiem Cześć Najświętszemu Sakramentowi, broszka PRO CHRISTO ET PATRIA, znaczek PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWO
101778
| III+ |
130 zł szac. 100 zł 2847 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie, 1905
101777
niesygnowany | III |
60 zł szac. 100 zł 448 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską
101776
na stronie odwrotnej państwowa "3" próba srebra i nieczyt... | II |
380 zł szac. 200 zł 5514 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, plakietka MŁODZIEŻ SODALICYJNA, 1938
101775
sygnatura W. BUSZEK LWÓW | III+ |
60 zł szac. 100 zł 1116 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, krzyżyki z wyobrażeniem Pana Jezusa na krzyżu
101774
| II |
85 zł szac. 100 zł 1297 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Na Pamiątkę 900 Lecia Założenia Kościoła na Św Krzyżu, ok. 1906
101773
sygnatura J.CH. | II |
75 zł szac. 100 zł 481 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw orzełków Wojska Polskiego na czapkę
101784
jeden z orzełków tzw "kurica dywizji kościuszkowskiej | III+ |
105 zł szac. 120 zł 2203 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, odznaka pilota
101785
| II- |
— start 60 zł 1106 wyświetleń |
0 | zakończona | |
101783
jeden z orzełków przeroniony na powojenny przez obcięcie ... | III+ |
65 zł szac. 100 zł 1789 wyświetleń |
2 | zakończona |