Polska, medale pływackie i wioślarskie

Ordery i odznaczenia polskie

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-06-2013 20:49:00
80226
Opis: Polska - do 1945, medale pływackie i wioślarskie, pływackie sygnowane HUQUENIN z wygrawerowaną datą 12 V 1928, wioślarski sygnowany A NAGALSKI i wygrawerowana data 14 VI 1936
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 mm, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 162

1)  60 zł