Polska, 1/6 talara, 1763/F.W.ôF.

Monety - stara Polska do PRL

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2012 20:56:00
58817
Opis: Polska - August III 1733-1763, 1/6 talara, 1763/F.W.ôF., Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 833

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  90 zł