Aukcja 70 / 373
USD/PLN: 3.370 | EUR/PLN: 4.140 | data: 21-04-2018
talar wikariacki 1711, Drezno
Numer: | 373 |
Opis: | August II Mocny 1697-1733 / monety pamiątkowe. talar wikariacki 1711, Drezno; Aw: Król na koniu; Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi i napisy; Kahnt 283, Schnee 1011, Dav. 2655, Merseburger 1490; srebro 28.99 g; ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 21-04-2018 |
Cena szacunkowa: | 3 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 800 zł |
Cena wylicytowana: | 3 200 zł |
Ilość odsłon: 1149