Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w:
A69
821 | AUSTRIA Order Żelaznej Korony, III klasa, wersja z dekoracją wojenną, nadawany od 1815/1816 do 1918, za wyjątkowe zasługi dla cesarstwa (tylko mężczyznom). Odznaczenie w zło.. |
I UNC |
10 000 zł 10 500 zł
822 | AUSTRIA Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja z dekoracją wojenną w postaci gałązek laurowych tzw. Kriegsdekoration dodawanych od 1860 r., order nadawany od 1808 do 1918 za.. |
I- UNC- |
7 000 zł 0 zł
823 | AUSTRIA Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja bez dekoracji wojennej,order nadawany od 1808 do 1918 za zasługi cywilne i od 1860 również za wojskowe (tylko mężczyznom). W r.. |
I UNC |
7 500 zł 0 zł
824 | AUSTRIA Order Franciszka Józefa, Krzyż Kawalerski, wykonany w złocie próby 18 karat (0,750), waga 12,68 grama, wersja bez dekoracji wojennych, wybity przez wiedeńskiego grawe.. |
I UNC |
3 500 zł 4 200 zł
825 | AUSTRIA Złoty krzyż zasługi z koroną dla cywili -Zivil-Verdienstkreuz. Wykonany w złocie próby 18 karat (0750), waga 15,95 grama przez firmę wiedeńską “V.MAYER´s SÖHNE,sygnow.. |
I UNC |
2 500 zł 3 200 zł
826 | AUSTRIA Złoty Medal Waleczności -Goldene Tapferkeitsmedaille, wersja z lat 1859-1866, (krótki okres nadań), wybity w złocie próby dukatowej 0,986. Na uszku punce złota wykona.. |
15 000 zł 0 zł
827 | ROSJA Medal za Wojnę z Turcją 1828-1829, ustanowiony przez cara Mikołaja I 1 października 1829 roku, srebro 10.01 g, 25 mm, brak wstążki, Diakow 473.1 R1 |
I- UNC- |
750 zł 1 700 zł
828 | ROSJA Cesarski i Królewski Order św. Stanisława II klasy z mieczami za zasługi wojenne, włączony do systemu orderów rosyjskich przez cara Mikołaja I w 1831 roku, emisja od .. |
I UNC |
1 500 zł 3 200 zł
829 | Dekoracyjny kufel - XIX wieczny wyrób nieznanego, prawdopodobnie polskiego jubilera ozdobiony polskimi monetami z XVII w. Na pokrywce umieszczono 4 orty koronne Jan.. |
10 000 zł 0 zł wycofane
830 | ANGLIA / Elżbieta I 1558-1603 szyling bez daty (1595-1598), znak menniczy klucz; S. 2577; srebro 5.63 g, patyna |
III VF |
300 zł 360 zł
831 | ANGLIA / Karol II 1660-1685 korona 1671, starszy typ popiersia, na obrzeżu VICESIMO TERTIO; S. 3357; ciemna patyna |
III- VF- |
1 000 zł 850 zł
832 | ANGLIA / Karol II 1660-1685 1/2 korony 1663, na obrzeżu XV; S. 3361; pierwszy rocznik półkoronówek, ładna patyna |
800 zł 4 400 zł
833 | ANGLIA / William i Maria 1688-1694 korona 1692, na obrzeżu QVINTO; S. 3433, srebro 29.34 g, patyna |
III VF |
2 000 zł 4 400 zł
834 | ANGLIA / Jerzy III 1760-1820 szyling 1787; S. 3744, pięknie zachowany z subtelną patyną |
I- UNC- |
600 zł 850 zł
835 | ANGLIA / Jerzy III 1760-1820 1/2 korony 1817; S. 3788; patyna |
500 zł 650 zł
836 | ANGLIA / Jerzy III 1760-1820 1/2 korony 1818; S. 3789; patyna |
II- EF- |
500 zł 1 100 zł
837 | ANGLIA / Jerzy III 1760-1820 szyling 1817; S. 3790; bardzo ładnie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 550 zł
838 | ANGLIA / William IV 1830-1837 1/2 korony 1834; S. 3834; ładny egzemplarz z patyną |
600 zł 1 000 zł
839 | ANGLIA / Wiktoria 1837-1901 1/2 korony 1850; S. 3888; pięknie zachowane, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 2 100 zł
840 | ANGLIA / Wiktoria 1837-1901 1/2 korony 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania; S. 3924; wyśmienicie zachowane, ciemna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
300 zł 400 zł