Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w:
A69
501 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833 Н-Г, Petersburg; krzyżyk nad koroną nisko umiejscowiony; Bitkin 1083, Plage 313, Berezowski 10 zł; ładnie wybite i bardzo dobrze zachowane |
1 000 zł 1 300 zł
502 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833 Н-Г, Petersburg; krzyżyk nad koroną nisko umiejscowiony; Bitkin 1083, Plage 313, Berezowski 10 zł; ładne |
1 000 zł 1 400 zł
503 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 3/4 rubla = 5 złotych, 1837 Н-Г, Petersburg; wariant z ogonem Orła z 9 piórami; Bitkin 1104, Plage 359, Berezowski 10 zł; rzadkie i bardzo ładne |
II+ EF+ |
600 zł 1 000 zł
504 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa; ogon Orła bez wystającego pióra; Bitkin 1160, Plage 379 var, Berezowski 3 zł; ciemna patyna, bardzo ładne |
II+ EF+ |
400 zł 650 zł
505 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 30 kopiejek = 2 złote 1841, Warszawa; ogon Orła z wystającym piórem; Bitkin 1163 (R), Plage 380, Berezowski 5 zł; bardzo rzadkie i pięknie zachowane |
I-/II+ UNC-/EF+ |
2 500 zł 2 800 zł
506 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 25 kopiejek = 50 groszy, 1846, Warszawa; wariant z dużym krzyżem na jabłku; Bitkin 1252, Plage 385, Berezowski 2 zł; wyśmienicie zachowane |
I UNC |
2 500 zł 3 000 zł
507 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 25 kopiejek = 50 groszy 1850, Warszawa; Bitkin 1255, Plage 388, Berezowski 2 zł; bardzo ładne |
II+/I- EF+/UNC- |
1 500 zł 1 200 zł
508 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa; bez jagódki i żołędzia przy podwójnej wstędze; Bitkin 1263, Plage 397, Berezowski 2 zł; bardzo ładne |
II+ EF+ |
1 000 zł 1 100 zł
509 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 20 kopiejek = 40 groszy 1850, Warszawa; bez jagódki i żołędzia przy podwójnej wstędze; Bitkin 1263, Plage 397, Berezowski 2 zł; ciemna patyna, ładnie zachowane |
II- EF- |
500 zł 525 zł
510 | Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855 15 kopiejek = 1 złoty 1837, Warszawa; wąska tarcza ze św. Jerzym; Bitkin 1170, Plage 408; wybite stemplem lustrzanym - duża rzadkość, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
4 000 zł 4 600 zł
511 | Monety niemieckich władz okupacyjnych dla Królestwa Polskiego 5 fenigów 1918 F, Stuttgart; Jaeger 605, Parchimowicz 5b; żelazo; piękny egzemplarz, wybity stemplem lustrzanym, w pudełku firmy NGC z oceną PF63 CAMEO |
I/I- UNC/UNC- |
3 000 zł 2 400 zł
512 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1933, Warszawa; Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego; Parchimowicz 122; piękne |
I- UNC- |
800 zł 1 200 zł
513 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 10 złotych 1935, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 124b; piękne, duży połysk menniczy |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 550 zł
514 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1925, Warszawa; Konstytucja; Aw: Orzeł i w otoku napis i data, Rw: Polonia wyciągająca rękę po Konstytucję, poniżej nominał, całość w obwódce z 81 perełkami.. |
I UNC |
50 000 zł 65 000 zł
515 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1932, Warszawa; Nike; Parchimowicz 114e; ładna tęczowa patyna, poszukiwana przez kolekcjonerów najrzadsza moneta z II Rzeczpospolitej, pięknie zachowana |
I-/II+ UNC-/EF+ |
40 000 zł 40 000 zł
516 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1933, Warszawa; głowa kobiety w czepcu; Parchimowicz 116c; piękne |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 625 zł
517 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1934, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118a; patyna, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
250 zł 3 200 zł
518 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118c; wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
250 zł 875 zł
519 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 złotych 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 118c; piękne |
I/I- UNC/UNC- |
200 zł 320 zł
520 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa; Józef Piłsudski; Parchimowicz 111b; rzadki rocznik w ładnym stanie zachowania |
2 000 zł 3 400 zł