Aukcja nr 69

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Jesteś w: A69  ODZNAKI I ODZNACZENIA  AUSTRIA
821 AUSTRIA
Order Żelaznej Korony, III klasa, wersja z dekoracją wojenną, nadawany od 1815/1816 do 1918, za wyjątkowe zasługi dla cesarstwa (tylko mężczyznom). Odznaczenie w zło..
10 000 zł
10 500 zł
822 AUSTRIA
Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja z dekoracją wojenną w postaci gałązek laurowych tzw. Kriegsdekoration dodawanych od 1860 r., order nadawany od 1808 do 1918 za..
7 000 zł
0 zł
823 AUSTRIA
Order Leopolda Krzyż Kawalerski, wersja bez dekoracji wojennej,order nadawany od 1808 do 1918 za zasługi cywilne i od 1860 również za wojskowe (tylko mężczyznom). W r..
7 500 zł
0 zł
824 AUSTRIA
Order Franciszka Józefa, Krzyż Kawalerski, wykonany w złocie próby 18 karat (0,750), waga 12,68 grama, wersja bez dekoracji wojennych, wybity przez wiedeńskiego grawe..
3 500 zł
4 200 zł
825 AUSTRIA
Złoty krzyż zasługi z koroną dla cywili -Zivil-Verdienstkreuz. Wykonany w złocie próby 18 karat (0750), waga 15,95 grama przez firmę wiedeńską “V.MAYER´s SÖHNE,sygnow..
2 500 zł
3 200 zł
826 AUSTRIA
Złoty Medal Waleczności -Goldene Tapferkeitsmedaille, wersja z lat 1859-1866, (krótki okres nadań), wybity w złocie próby dukatowej 0,986. Na uszku punce złota wykona..
15 000 zł
0 zł