Aukcja nr 69
USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
392 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne ort 1684, Bydgoszcz; inicjały TLB pod popiersiem; Shatalin BD84-1 (R), Kop. 1999 (R1); ładny |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 2 200 zł
393 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne szóstak 1679, Bydgoszcz; litery TLB pod popiersiem; Kop. 1942; wyśmienity stan zachowania |
I- UNC- |
800 zł 900 zł
394 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne szóstak 1680, Bydgoszcz, bardzo rzadki wariant z rozetkami nad tarczami herbowymi, popiersie w płaszczu i wieńcu, herb Leliwa o owalnej tarczy; Kop. 1945 var.; piękni.. |
I- UNC- |
500 zł 900 zł
395 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne szóstak 1682, Kraków; popiersie króla w koronie; Kop. 1961; patyna, bardzo ładny |
II+/II EF+/EF |
500 zł 550 zł
396 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne szóstak 1683, Kraków; popiersie w koronie i zbroi, odmiana z literą C pomiędzy herbami; Kop. 1967 (R); rzadszy typ monety, egzemplarz piękny połysk menniczy |
I- UNC- |
800 zł 950 zł
397 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne szóstak 1683, Bydgoszcz; inicjały TLB pod popiersiem, bardzo rzadka odmiana z popiersiem w stylu występującym tylko przy wybijaniu ortów; Kop. 1964 var.; bardzo ładni.. |
500 zł 625 zł
398 | Jan III Sobieski 1674-1696 / monety koronne trojak 1684, Bydgoszcz; z literami SP pod popiersiem króla; Iger B.84.1.c (R4), Kop. 1930 (R3), Tyszkiewicz 3 mk; lekko wyszczerbiony, ale rzadki, wyraźny i dobrze cz.. |
III VF |
600 zł 540 zł