Aukcja 69 / 2

USD/PLN: 3.600 | EUR/PLN: 4.200 | data: 25-11-2017
Podane kursy walut nie są ostateczne i mogą ulec zmianie w dniu aukcji
Jesteś w: A69  STAROŻYTNOŚĆ  GRECJA  Akarnania, Thyrreion
Numer: 2
Opis: GRECJA / Akarnania, Thyrreion. stater ok. 320-280 pne; Aw: Pegaz lecący w lewo; Rw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, po bokach Ο-Υ i tarcza beocka; BCD Akarnania 370; SNG Cop. 412; srebro 8.57 g, wybite uszkodzonym stemplem awersu, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 93