Aukcja 69 / 159

USD/PLN: 3.480 | EUR/PLN: 4.170 | data: 25-11-2017
Numer: 159
Opis: Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w. / Krakowskie, Jędrzejów, Opactwo cysterskie;. brakteat 1. ćwierć XIV w.; Krzyż grecki o rozszerzonych ramionach; Przyłęk 5; srebro 16 mm, 0.27 g, ładnie zachowany, rzadki, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-11-2017
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 460 zł

Ilość odsłon: 144