Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA
856 POLSKA
II RP 1918-1939; krzyż komandorski Orderu Odrodzenia Polski III klasa, tombak złocony, emalia, wstążka, 58 x 58 mm, oryginalne pudełko
500 zł
1 000 zł
857 POLSKA
Lwów; odznaka pamiątkowa PRO PUBLICO BONO 1915 dla urzędników Biura Chlebowego oraz dla Prezesów Rejonowych wydana przez Biuro Wydawnictw Kart Chlebowych, tombak 43 ..
2 000 zł
0 zł
858 POLSKA
Wojna polsko-bolszewicka 1920-1921; odznaka pamiątkowa Krzyż Waleczności b. Armii Ochotniczej Sprzymierzonej Generała Stanisława Bułak-Bałachowicza wraz z legitymacj..
5 000 zł
0 zł
859 POLSKA
odznaka pamiątkowa 1. Pułku Ułanów Legionowych, jednoczęściowa, alpaka, średnica 41 mm, nakrętka sygnowana B. Szulecki, Sawicki/Wielechowski s. 159
600 zł
1 300 zł
860 POLSKA
odznaka pamiątkowa 3. Pułku Ułanów Śląskich - Tarnowskie Góry, wieloczęściowa, tombak, 33 x 31 mm, wersja z zachowanym oryginalnym materiałem w kolorach pułku, nie s..
3 000 zł
3 000 zł
861 POLSKA
podoficerska odznaka pamiątkowa 11 Pułku Ułanów Legionowych - Ciechanów, jednoczęściowa, tombak srebrzony 39 x 39 mm, emaliowana, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk, ..
2 500 zł
3 800 zł
862 POLSKA
żołnierska odznaka pamiątkowa 6. Pułku Strzelców Konnych - Żółkwia, wersja nadawana do 1929 roku, odznaka dwuczęściowa, tombak 60 x 60 mm, nakrętka sygnowana W. S Wi..
3 000 zł
3 600 zł
863 POLSKA
żołnierska odznaka pamiątkowa 30. Pułku Strzelców Kaniowskich - Warszawa, jednoczęściowa, tombak srebrzony 41 x 41 mm, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk, Sawicki/Wiel..
600 zł
750 zł
864 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 42. Pułku Piechoty - Białystok, wersja I (nazwy pól bitewnych Struga Dubienka Mława 1920), odznaka dwuczęściowa, srebro ? 53 x 53 mm i e..
4 000 zł
4 800 zł
865 POLSKA
pamiątkowa odznaka żołnierska 11. Karpackiego Pułku Artylerii Polowej - Stanisławów, odznaka dwuczęściowa (Orzeł łączony trzema nitami), na stronie odwrotnej imienni..
600 zł
610 zł
866 POLSKA
odznaka pamiątkowa 10. Batalionu Pancernego - Łódź, odznaka dwuczęściowa, odmiana ze stalową wkładką, srebro 40 x 40 mm, emalia, bez sygnatur na stronie odwrotnej, S..
8 000 zł
9 500 zł
867 POLSKA
odznaka pamiątkowa Pilota Morskiego, I klasa ze złotym wieńcem na trzonie kotwicy, wieloczęściowa, biały metal 70 x 27 mm, Sawicki/Wielechowski s. 586, nakrętka sygn..
6 000 zł
8 000 zł
868 POLSKA
odznaka pamiątkowa Obserwatora Lotnictwa Morskiego I klasa, wersja z wieńcem wawrzynowym, wieloczęściowa, biały metal 71 x 36 mm, Sawicki/Wielechowski s. 587, nakręt..
6 000 zł
15 000 zł
869 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 4. Dywizjonu Samochodowego - Łódź, odznaka trzyczęściowa, na stronie odwrotnej imiennik wytwórcy P.Bobkowicz, i adres grawera P. Bobkowi..
3 000 zł
3 400 zł
870 POLSKA
odznaka pamiątkowa 3. Pułku (Batalionu) Saperów Wileńskich - Wilno, odznaka dwuczęściowa, tombak złocony 51 x 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechowski s. 352, nakrętka sy..
3 000 zł
7 500 zł
871 POLSKA
oficerska odznaka pamiątkowa 5. Batalionu Sanitarnego - Grodno, dwuczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca srebra i imiennik TC? oraz J. Walenta Kraków, nume..
3 000 zł
3 400 zł
872 POLSKA
odznaka pamiątkowa 7. Batalionu Sanitarnego, jednoczęściowa, na stronie odwrotnej państwowa punca srebra i imiennik JK (Jan Knedler), Sawicki/Wielechowski s387, sre..
3 000 zł
3 400 zł
873 POLSKA
odznaka pamiątkowa I Kursu Oficerów Straży Granicznej (oficerów niższego stopnia), biały metal srebrzony 39 x 34 mm, emalia, na stronie odwrotnej numer 4, Sawicki/Wi..
6 000 zł
7 000 zł
874 POLSKA
orzełek podchorążych bosmanów Marynarki Wojennej, orzeł haftowany srebrną i złotą nitką, kotwica na tarczy amazonek metalowa, 51 x 41 mm, katalog T. Zawistowski s. 1..
1 800 zł
2 000 zł