Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
740 Śląsk pod panowaniem habsburskim / Ferdynand III 1637-1657
dukat 1649, Wrocław; Aw: Popiersie księcia w prawo i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł, wokoło napis; F.u.S. 340, Fr. 225; złoto 3.47 g; minimalne uszkodzenie na obrz..
10 000 zł
9 000 zł
741 Śląsk pod panowaniem habsburskim / Ferdynand III 1637-1657
talar 1642, Wrocław; Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł cesarski i napis wokoło; F.u.S. 298, Dav. 3219, Her. 449; srebro 28.57 g; popra..
III/III+
VF/VF+
5 000 zł
4 200 zł
742 Śląsk pod panowaniem habsburskim / Leopold I 1658-1705
talar 1695 CB, Brzeg; Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis wokoło; Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło; F.u.S. 733, Herinek 709; srebro 28.21 g; nieznaczne mennicze w..
2 000 zł
3 500 zł
743 Śląsk pod panowaniem habsburskim / Józef I 1705-1711
talar 1711, Wrocław; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł cesarski i napis wokoło; F.u.S. 812, Herinek 144; srebro 28.27 g; moneta wybita z końcó..
5 000 zł
0 zł
744 Śląsk pod panowaniem habsburskim / Karol VI 1711-1740
talar 1714, Wrocław; Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Dwugłowy Orzeł cesarski i napis wokoło; F.u.S. 841, Herinek 402; srebro 28.61 g; minimalne mennicze wa..
2 000 zł
2 600 zł
745 Śląsk pod panowaniem pruskim / Fryderyk Wilhelm II 1786-1797
1 krajcar 1797, Wrocław; odbity na krążku 1/6 talara, Aw: Popiersie w prawo i napis FRIED WILH KOEN V PREUSS, Rw: Tarcza z Orłem, po bokach nominał 1-KR i data 17-97..
2 000 zł
0 zł
746 TREWIR- arcybiskupstwo / Klemens Wacław 1768-1802 (syn Augusta III)
talar 1769, Koblencja; Aw: Popiersie w lewo i napis wokoło; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; Schnee 1133, Dav. 2833; srebro 27.86 g; minimalny ślad po zawieszce, a..
5 000 zł
0 zł
747 TREWIR- arcybiskupstwo / Klemens Wacław 1768-1802 (syn Augusta III)
talar 1769, Koblencja; Aw: Popiersie w lewo i napis wokoło; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło; Schnee 1133, Dav. 2833; srebro 27.91 g; minimalnie uszkodzone obrzeże ..
II/II+
EF/EF+
3 000 zł
0 zł