Aukcja nr 68

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
624 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
3 ruble = 20 złotych 1838 П-Д, Petersburg; Bitkin 1079 (R), Plage 307, Fr. 111; złoto 3.90 g; patyna, dwa drobne uszkodzenia obrzeża monety
4 500 zł
4 400 zł
625 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835 Н-Г, Petersburg; szeroka korona, po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka; Bitkin 1087, Plage 321; piękne
4 000 zł
3 300 zł
626 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835 Н-Г, Petersburg; odmiana z wąską koroną; Bitkin 1088, Plage 323; bardzo ładne
1 500 zł
1 200 zł
627 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835 Н-Г, Petersburg; szeroka korona, po 3 i 4 kępce liści 1 jagódka; Bitkin 1087, Plage 321
800 zł
675 zł
628 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836 M-W, Warszawa; duże cyfry daty; Bitkin 1132, Plage 326; patyna, ładnie zachowane
1 000 zł
0 zł
629 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837 Н-Г, Petersburg; Bitkin 1091 (R1), Plage 334; drobne rysy na awersie i rewersie, patyna, rzadki rocznik w ładnym stanie zachowania
1 000 zł
1 700 zł
630 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843 M-W, Warszawa; prosty ogon Orła; Bitkin 416, Plage 429; piękna złotawa patyna, egzemplarz ze wspaniałym blaskiem menniczym
I/I-
UNC/UNC-
1 500 zł
4 200 zł
631 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1843 M-W, Warszawa; odmiana z wachlarzowatym ogonem Orła; Bitkin 422, Plage 431
800 zł
700 zł
632 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1844 M-W, Warszawa; z ogonem Orła ułożonym wachlarzowato; Bitkin 423, Plage 433; piękna złotawa patyna, moneta ze wspaniałym blaskiem menniczym
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
3 400 zł
633 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1844 M-W, Warszawa; z ogonem Orła ułożonym wachlarzowato; Bitkin 423, Plage 433; bardzo ładnie zachowany
1 000 zł
1 300 zł
634 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1844 M-W, Warszawa; ogon Orła wachlarzowaty; Bitkin 423, Plage 433; ładnie zachowany
II/II-
EF/EF-
800 zł
700 zł
635 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1846 M-W, Warszawa; z ogonem Orła ułożonym wachlarzowato; Bitkin 425, Plage 437; rysa przy dacie
II-/III+
EF-/VF+
600 zł
1 200 zł
636 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1847 M-W, Warszawa; ogon Orła wachlarzowaty; Bitkin 426, Plage 440; ładny
800 zł
950 zł
637 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
3/4 rubla = 5 złotych 1839 M-W, Warszawa; po 5. gałązce laurowej 3 jagódki; Bitkin 1145, Plage 363; bardzo ładne
1 000 zł
0 zł
638 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
3/4 rubla = 5 złotych 1841 M-W, Warszawa; odmiana z luźno rozłożonymi piórami Orła, kropka po РУБЛЯ; Bitkin 1150, Plage 369; duża rysa na rewersie, ale bardzo ładnie..
II/II+
EF/EF+
800 zł
725 zł
639 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
15 kopiejek = 1 złoty 1832 Н-Г, Petersburg; św. Jerzy bez płaszcza; Bitkin 1112 (R), Plage 398; patyna, rzadkie i w pięknym stanie zachowania
II+/I-
EF+/UNC-
1 000 zł
850 zł
640 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
kopiejka 1851 BM, Warszawa; Bitkin 867, Brekke 123, Plage 496; ekstremalnie rzadka moneta w przepięknym, gabinetowym stanie zachowania
4 000 zł
6 000 zł
641 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
kopiejka 1851 BM, Warszawa; Bitkin 867, Brekke 123, Plage 496; bardzo ładna
1 000 zł
1 900 zł
642 Zabór rosyjski / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1857 M-W, Warszawa; Bitkin 285 (R1), Plage 455, H-Cz. 6062 (R3), Berezowski 10 zł; bardzo rzadkie i wyśmienicie zachowane
10 000 zł
15 000 zł
643 Zabór rosyjski / Aleksander II 1855-1881
3 kopiejki 1856 BM, Warszawa; Bitkin 454, Brekke 171, Plage 470; bardzo ładny stan zachowania monety
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
1 600 zł