Aukcja 68 / 862

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  ODZNAKI I ODZNACZENIA  POLSKA

żołnierska odznaka pamiątkowa 6. Pułku Strzelców Konnych - Żółkwia, wersja nadawana do 1929 roku, odznaka dwuczęściowa, tombak 60 x 60 mm, nakrętka sygnowana W. S Wiśniewski, Sawicki/Wielechowski s. 219, rzadka

Numer: 862
Opis: POLSKA. żołnierska odznaka pamiątkowa 6. Pułku Strzelców Konnych - Żółkwia, wersja nadawana do 1929 roku, odznaka dwuczęściowa, tombak 60 x 60 mm, nakrętka sygnowana W. S Wiśniewski, Sawicki/Wielechowski s. 219, rzadka
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 3 600 zł

Ilość odsłon: 1528