Aukcja 68 / 847

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  MEDALE  RYGA- miasto

medal z 1856 r. autorstwa F. W. Kullricha i G. Loosa wybity z okazji otwarcia giełdy w Rydze

Numer: 847
Opis: RYGA- miasto. medal z 1856 r. autorstwa F. W. Kullricha i G. Loosa wybity z okazji otwarcia giełdy w Rydze; Aw: Fronton budynku nowej giełdy, u góry DIE NEUE BÖRSE IN RIGA, w odcinku BEGONNEN D. 3 JUNI 1852 / EINGEWEIHT D. 26 MAI 1856; Rw: Bogini miasta trzymająca tarczę, siedząca między Pax i Hermesem, u dołu wśród fal Putto na delfinie ora Neptun, u góry FRIEDE FLEISS SEEGEN; H-Cz. 6370 (ale notuje w srebrze), Sommer K20; brąz 42.5 mm, 35.51 g, miejscowa patyna, wyśmienicie zachowany
Stan: I/I-, Choice About Uncirculated
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: 300 zł

Ilość odsłon: 1007