Aukcja 68 / 839

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  MEDALE  POLSKA  Polska pod zaborami

medal z 1880 r. autorstwa W. A. Malinowskiego wybity z okazji 50. rocznicy powstania listopadowego

Numer: 839
Opis: POLSKA / Polska pod zaborami. medal z 1880 r. autorstwa W. A. Malinowskiego wybity z okazji 50. rocznicy powstania listopadowego; Aw: Polonia stojąca na wprost w kolczudze i sukni, trzymająca miecz i sztandar, u góry USQUE AD FINEM (aż do końca), w odcinku data MDCCCXXX oraz sygnatura W. A. MALINOWSKI, na sztandarze ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ; Rw: W wieńcu dębowo-laurowym POLSKA BOHATEROM POWSTANIA LISTOPADOWEGO W PIĘĆDZIESIĘCIOLETNIĄ ROCZNICĘ; H-Cz. 8043; brąz 64 mm, 92.78 g, pięknie zachowany
Stan: I-/II+, Nearly Uncirculated
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 640 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Ilość odsłon: 1593