Aukcja 68 / 827

USD/PLN: 4.000 | EUR/PLN: 4.300 | data: 13-05-2017
Jesteś w: A68  MEDALE  POLSKA  Jan III Sobieski 1674-1696

medal z 1674 roku wybity z okazji elekcji Jana III Sobieskiego

Numer: 827
Opis: POLSKA / Jan III Sobieski 1674-1696. medal z 1674 roku wybity z okazji elekcji Jana III Sobieskiego; Aw: Popiersie w todze i wieńcu laurowym w prawo, wokoło IOHANNES III REX POL; Rw: Tarcza pod koroną, wokoło TEGIT ET PROTEGIT (osłania i zabezpiecza); Raczyński 196, H-Cz. 2512 (R3); srebro 32 mm 13.99 g, tak jak większość tych medali, został on wybity uszkodzonym stemplem rewersu, aczkolwiek uszkodzenie jeszcze nie jest zbyt znaczne, jak na innych medalach tego stempla, patyna, rzadki
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 13-05-2017
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł

Ilość odsłon: 1690