Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  MONETY ZAGRANICZNE
844 Saksonia / Jan Fryderyk I i Jerzy 1532-1539
talar (Guldengroschen) 1537, Annaberg; Dav. 9721, Keilitz 128, Schnee 72; srebro 29.02 g; delikatna patyna, przyzwoicie zachowany
2 000 zł
1 900 zł
845 Saksonia / Jan Fryderyk I i Maurycy 1541-1547
talar 1545, Annaberg; Dav. 9730, Keilitz 187, Schnee 108, Engelhardt 210; srebro 28.91 g; przyzwoity stan zachowania
2 000 zł
0 zł
846 Saksonia / August 1553-1586
talar 1566, Schneeberg; Dav. 9793, Keilitz/Kahnt 51, Schnee 707; srebro 28.50 g; rzadki
3 000 zł
0 zł
847 Saksonia / Jan Jerzy I 1615-1656
podskarbiówka z lat 1611-1656; Aw: Gryf i napis wokoło VIRTVTE DVCE COMITE FORTVNA; Rw: Słońce nad drzewkiem, wokoło napis FLOREB MVS PROSPICIENT DEO; ciemna patyna
500 zł
0 zł
848 Würzburg - biskupstwo / Franciszek Ludwik 1779-1795
talar (Konventionstaler) 1786; Dav. 2907; srebro 28.12 g; bardzo ładnie skomponowany graficznie rewers, pięknie zachowany
5 000 zł
0 zł
849 ROSJA / Piotr II 1727-1730
rubel 1727 СПБ, Petersburg; Aw: Popiersie cara w zbroi w prawo, poniżej СПБ i napis wokoło, Rw: Poczwórny monogram w kształcie krzyża; Bitkin 145, Diakov 14; patyna
1 500 zł
2 000 zł
850 ROSJA / Anna 1730-1740
rubel 1732, Kadashevsky Dvor (Moskwa); Bitkin 57, Diakov 3; srebro 26.12 g; piękny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania
3 000 zł
3 200 zł
851 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1752 СПБ ЯI, Petersburg; Bitkin 269, Diakov 265; srebro 24.99 g; patyna
2 000 zł
0 zł
852 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
rubel 1755 MMД МБ, Moskwa; Bitkin 136, Diakov 338; srebro 25.81 g; delikatna patyna
2 500 zł
2 800 zł
853 ROSJA / Paweł I 1796-1801
rubel 1799 СМ-МБ, Petersburg; Bitkin 35, Adrianov 1799б
800 zł
700 zł
854 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1844 СПБ КБ, Petersburg; odmiana z orłem z rocznika 1843; Bitkin 24 (R), Fr. 155; złoto 6.54 g; pięknie zachowane i rzadkie
4 000 zł
3 600 zł
855 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1828 СПБ НГ, Petersburg; Bitkin 106, Adrianov 1828; złotawa patyna, pięknie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
1 500 zł
1 500 zł
856 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1834 СПБ HГ, Petersburg; Bitkin 161, Adrianov 1834в; ładny
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
0 zł
857 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1842 СПБ АЧ, Petersburg; odmiana z 8 gałązkami laurowymi w wieńcu; Bitkin 184, Adrianov 1842в
400 zł
400 zł
858 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1845 СПБ КБ, Petersburg; Bitkin 207, Adrianov 1845б; subtelna patyna, rzadszy rocznik w bardzo ładnym stanie zachowania
800 zł
1 800 zł
859 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1846 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 208, Adrianov 1846; piękny egzemplarz
1 500 zł
2 200 zł
860 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1846 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 208, Adrianov 1846; ciemna patyna, pięknie zachowany
800 zł
650 zł
861 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1847 СПБ ПА, Petersburg; Bitkin 209, Adrianov 1847a; patyna, piękny stan zachowania
800 zł
1 300 zł
862 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1848 СПБ НI, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 218, Adrianov 1848г; bardzo ładny
1 250 zł
1 000 zł
863 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1848 СПБ НI, Petersburg; mały order na ogonie Orła; Bitkin 218, Adrianov 1848г; bardzo ładny, widoczne lustro mennicze
1 000 zł
1 600 zł