Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  POLSKA  Zabór rosyjski
560 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833 HГ, Petersburg; krzyżyk wysoko nad koroną; Bitkin 1084, Plage 313; patyna, na awersie drobna mennicza wada krążka, ale bardzo ładny egze..
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
1 600 zł
561 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
1 rubel 1844 MW, Warszawa; odmiana z ogonem Orła ułożonym wachlarzowato; Bitkin 423, Plage 433; patyna, bardzo ładnie zachowany
800 zł
1 200 zł
562 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
15 kopiejek = 1 złoty 1832 НГ, Petersburg; św. Jerzy bez płaszcza; Bitkin 1112 (R), Plage 398; patyna, piękny stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
500 zł
2 800 zł
563 Zabór rosyjski / Mikołaj I 1825-1855
3 grosze 1840 MW, Warszawa; duże cyfry daty; Iger KK.40.1.a, Bitkin 1206, Plage 191; patyna, pięknie zachowane
1 000 zł
3 200 zł
564 Zabór rosyjski / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1857 MW, Warszawa; Bitkin 286 (R1), Plage 456; bardzo rzadkie
6 000 zł
7 500 zł