Aukcja 67 / 663

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

Christian Jürgensen Thomsen. Catalogue de la Collection de Monnaies de feu Christian Jürgensen Thomsen, directeur du Musee des Antiquites du Nord, du Cabinet des Medailles &c., seconde partie”

Numer: 663
Opis: Christian Jürgensen Thomsen. Catalogue de la Collection de Monnaies de feu Christian Jürgensen Thomsen, directeur du Musee des Antiquites du Nord, du Cabinet des Medailles &c., seconde partie”; Copenhague 1873-1876. Katalog 2. części wielkiego zbioru monet Thomsena, w trzech tomach, zawierający m. in. monety polskie, śląskie i krzyżackie. Tom I z 1873 - 354 str. z 4124 poz. tom II z 1874 r. - 318 str. z 4474 poz.; tom III z 1876 r. - 288 str z 4083 poz. oraz 14 tablicami; format ok. A6, całość w 3 woluminach w starych twardych oprawach z płótno z marmurkiem i złoceniami; bardzo dobrze zachowane. Notowane przez Mariana Gumowskiego pod poz. 458, E. E. Clain-Stefanelliego pod poz. 5351. Rzadki w komplecie, pierwszy raz w sprzedaży w Polsce.
Stan: ,
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 880 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 1013