Aukcja 67 / 651

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

L. & L. Hamburger. Katalog aukcyjny “Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki (II. Abtheilung)” oraz innych kolekcji

Numer: 651
Opis: L. & L. Hamburger. Katalog aukcyjny “Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki (II. Abtheilung)” oraz innych kolekcji; Frankfurt am Main, 25.10.1875. Druga część zbioru monet hrabiego Henryka Steckiego, a także kolekcja Hauptmann v. Löhr z Darmstadt i Henri’ego Regnault z Noisy-Le-Roi. Kolejna część wielkiej kolekcji, zawierająca ponad 800 monet polskich i około 130 rosyjskich, dodatkowo dwie inne kolekcje zawierające monety europejskie oraz papieskie, włoskie i Zakonu Joannitów. 320 stron z 6705 pozycjami w ładnej starej twardej oprawie w płótno z marmurkiem i złoceniami na grzbiecie. Dobry stan zachowania. Notowany przez Mariana Gumowskiego pod poz. 450. Antoniego Ryszarda w BNP na str. 84 oraz u E. E. Clain-Stefanelliego pod poz. 11045.
Stan: ,
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Ilość odsłon: 1070