Aukcja 61 / 868

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  POLSKA

Stanisław Leszczyński - medal sygnowany A.M.SV. z 1755 r., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy, XIX wieczna odbitka w miedzi 51 mm, mała dziurka, patyna,

Numer: 868
Opis: POLSKA. Stanisław Leszczyński - medal sygnowany A.M.SV. z 1755 r., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy, XIX wieczna odbitka w miedzi 51 mm, mała dziurka, patyna,
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 550 zł

Ilość odsłon: 1389