Aukcja 60 / 914
USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
medal sygnowany CV z 1966 roku poświęcony Millenium Chrztu Polski, Aw: Matka Boska Częstochowska, z lewej MÓDL SIĘ ZA NAMI, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie, wokoło SACRUM POLONIAE MILLENNIUM / AD 966 + 1966, punce w tle, złoto próby 900, 32 mm, 17.58 g, bardzo ładnie zachowany, patyna
Numer: | 914 |
Opis: | POLSKA. medal sygnowany CV z 1966 roku poświęcony Millenium Chrztu Polski, Aw: Matka Boska Częstochowska, z lewej MÓDL SIĘ ZA NAMI, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie, wokoło SACRUM POLONIAE MILLENNIUM / AD 966 + 1966, punce w tle, złoto próby 900, 32 mm, 17.58 g, bardzo ładnie zachowany, patyna |
Stan: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 25-04-2015 |
Cena szacunkowa: | 2 500 zł |
Cena wywoławcza: | 2 000 zł |
Cena wylicytowana: | 3 000 zł |
Ilość odsłon: 1043