Aukcja 60 / 893

USD/PLN: 3.700 | EUR/PLN: 4.030 | data: 25-04-2015
Jesteś w: A60  MEDALE  POLSKA

medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z Marią Józefą z 1719 roku, niesygnowany, Aw: Napis w dziewięciu wierszach FELIX FRID AVGVSTI PRINCIPIS REGII ET ELECTORAT SAXONICI HAEREDIS CVM MARIA IOSEPHA ARCHID AVSTRIAE CONIVGIVM, w odcinku VIENNAE 1719 D. 20. Aug., Rw: Maria Józefa w otwartej karecie kierowanej przez amorka powyżej w półkolu napis FELIX ADVENTVIAM TE VENERABITVR ALBIS, w odcinku DRESD. 2. Sept., H-Cz. 5972 (R2), srebro 27 mm, 6.59 g, patyna

Numer: 893
Opis: POLSKA. medal zaślubinowy królewicza Fryderyka Augusta z Marią Józefą z 1719 roku, niesygnowany, Aw: Napis w dziewięciu wierszach FELIX FRID AVGVSTI PRINCIPIS REGII ET ELECTORAT SAXONICI HAEREDIS CVM MARIA IOSEPHA ARCHID AVSTRIAE CONIVGIVM, w odcinku VIENNAE 1719 D. 20. Aug., Rw: Maria Józefa w otwartej karecie kierowanej przez amorka powyżej w półkolu napis FELIX ADVENTVIAM TE VENERABITVR ALBIS, w odcinku DRESD. 2. Sept., H-Cz. 5972 (R2), srebro 27 mm, 6.59 g, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 25-04-2015
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Ilość odsłon: 1287